Horoskop na 2013 rok

Horoskop na 2013 rok

Horoskop na 2013 rok

Gwiazdy potrafią nam sprzyjać, ale i ograniczać nasze możliwości. Przeczytaj horoskop na 2013 rok, dowiedz się, jakie układy na niebie wpłyną na Twoje życie w nadchodzącym roku i wykorzystaj tę wiedzę w praktyce.

Poniżej przedstawiamy garść najważniejszych wskazówek.

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Jeżeli chcesz przeżyć dobrze przyszły rok, musisz najpierw okiełznać potężne, kolidujące ze sobą energie planet i zaprząc je do realizacji własnych, wspaniałych celów.

Nadchodzący rok może przynieść w Twoim życiu akcję jak z filmu. Uran przechodzący przez Twoje urodzeniowe Słońce stworzy kwadraturę z Plutonem i zaskoczy Cię takimi wydarzeniami, o których nawet nie śniłeś, a przy okazji które gruntownie zmienią Twoje poglądy na życie. Taka sytuacja napełni Cię pozytywną energią, temperamentem i kreatywnością, zwłaszcza w kwestii rozwiązywania problemów i nieporozumień. W pierwszej połowie roku Jowisz ześle Ci pomocnych ludzi, a w drugiej zwiastować będzie pomyślne wydarzenia rodzinne. Z kolei Neptun wpłynie na Twoją fantazję i wrażliwość, może stać się winowajcą za lęki i obawy.

Miłość

Najlepiej będzie dla Ciebie, jak będziesz trzymać nerwy na wodzy, jednak przede wszystkim postaraj się zachować zimną krew w stosunku do domowników i partnera. Ktoś z nich może stać się obiektem Twojego wyładowania nerwowego, będąc przy tym zupełnie niewinnym. W stałych związkach możliwe iskrzenie, w szczególności na początku stycznia oraz w połowie kwietnia. Dla singli, marzec, kwiecień i lipiec może przynieść wiele interesujących wydarzeń. Nie zapominaj o tym, aby utrzymywać dobre kontakty z rodziną. W nadchodzącym roku to właśnie w krewnych i rodzinie będziesz mieć oparcie. Całkiem możliwe, że przy ich pomocy zdecydujesz się na kupno mieszkania, a może na przeprowadzenie remontu.

Kariera

Układ gwiazd w lipcu, sierpniu, a także w grudniu sprawi, że będziesz żyć w ciągłym stresie. Możliwe konflikty w najbliższym otoczeniu. Jednak z żadnym wypadku nie powinno stanowić to pretekstu do odizolowywania się od ludzi. W pierwszej połowie roku będą najbardziej życzliwi. Przed Tobą szanse na udział w ważnych konferencjach i spotkaniach, które zaowocują sukcesem. A to z kolei może pozytywnym echem odbić się na Twojej karierze zawodowej. Kwiecień będzie najlepszym miesiącem do tego, aby zmienić coś w swojej dotychczasowej pracy, z kolei latem możesz cieszyć się z napływu gotówki.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Przed Tobą rok przyspieszonego rozwoju, ale i wewnętrznej harmonii. Będziesz mieć wiele okazji do zdobycia pieniędzy i napotkania na swej drodze prawdziwej miłości.

Pluton, inspirowany przez Uran oraz hamowany przez cierpliwego Saturna, wprowadzi Cię w stan wielu zmian na temat swoich poglądów. Staną się one o wiele bardziej dojrzalsze niż dotychczas. Nie wykluczone jest, że zainteresujesz się psychologią albo religią, dokończysz szkołę albo rozpoczniesz studia, a także poświęcisz się podróżowaniu i zwiedzaniu świata. Będziesz skłonny do dzielenia się z innymi tym, co posiadasz.

Miłość

Nadchodzący rok przyniesie Ci możliwość spotkania tej prawdziwej miłości. Przed Tobą będzie wiele przygód miłosnych, a najwięcej na przełomie lutego i marca, przez całe lato, a także we wrześniu i listopadzie. Uwaga samotne Byki – przed wami okres wielu flirtów! Korzystaj z nich, ale nie daj się zwieść. Singielkom i mężatkom najbliższy rok może przynieść wiele ekscytujących doznań. W stałych związkach pełna stabilizacja. Styczeń, maj i wrzesień to okresy, w których może nadejść wiele okazji do wzmocnienia więzi.

Kariera

Pierwsza połowa roku sprawi, że pieniądze same będą do Ciebie napływały. To także dobry czas na robienie interesów, a może założenie własnej działalności? W zarządzaniu budżetem zachowaj zdrowy rozsądek i rozwagę. Początek lata może zwiastować kłopoty, możliwe, że pod wpływem emocji podejmiesz niekorzystną dla siebie decyzję.

Bliźnięta (21 maja – 22 czerwca)

To jest wyjątkowy rok, który zdarza się raz na 12 lat. Przed Tobą nowy etap w życiu, dlatego dobrze wykorzystaj swoją wiedzę i nabyte doświadczenie.

Jeśli dotąd miałeś poczucie, że życie stanęło w miejscu, teraz będzie świetna okazja do tego, aby ruszyć z kopyta. Nowy Rok będzie równoznaczny z nową drogą, jaka będzie przed Tobą. Jowisz zaopatrzy Cię w optymizm i wiarę we własne siły, a także okazję do zarobienia pewnej sumy pieniędzy. Od teraz Twoje życie będziesz mieć w swoich rękach i w każdej chwili będziesz mógł zrobić z nim, co zechcesz. Prawdopodobnie zrealizujesz swoje największe marzenia i plany życiowe. W swoim otoczeniu na wszystkich będzie wpływać olśniewająco i zadziwiająco.

Miłość

Nadchodzący rok przyniesie wiele okazji do flirtów, przygodnych romansów i przelotnych znajomości. Szczególnie w styczniu, lutym, maju i drugiej połowie sierpnia. Jeśli jesteś samotna, to właśnie teraz masz szansę poznać mężczyznę na całe życie. Zakochasz się z wzajemnością, niewykluczone, że podejmiecie temat małżeństwa. W stałych związkach partnerzy muszą uważać, aby w wirze codziennych obowiązków nie zapomnieć o sobie i swoich potrzebach. Lipiec i sierpień przyniesie okres, w których trzeba będzie podjąć wiele poważnych decyzji, zwłaszcza finansowych. Nie bój się ryzykownych przedsięwzięć, pamiętaj tylko, aby wszystko przebiegało zgodnie z prawem.

Kariera

Nie masz pracy? Jak najszybciej weź się za jej poszukiwania. Nowy rok może zwiastować bardzo fajną posadę. A już w lipcu masz szansę na awans i pokaźną podwyżkę. Przed Tobą wiele możliwości na wzbicie się po drabinie kariery zawodowej. Masz do tego najwięcej możliwości, jeśli pracujesz w urzędzie, organizacji społecznej, mediach czy public relations.

Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Najbliższy rok potraktuj jako okres, w którym możesz burzyć i od nowa budować to, co udało Ci się zdobyć. Nie bój się tych kroków, to jedyna szansa na to, aby zyskać coś zupełnie nowego. A gwiazdy są po Twojej stronie, więc wygrana murowana.

Przed Tobą rok pełen wyzwań. Realizację wielu działań zacznij w lipcu, wtedy, kiedy do Twojego życia wkroczy Jowisz. Dlatego pierwsza połowa roku niech upłynie Ci na przemyśleniach, z kolei druga na działaniu. Zastanów się, w jakiej sferze najbardziej potrzebujesz zmian. Bądź czujny na to, co dzieje się wokół Ciebie, gromadź energię, pieniądze i doświadczenie. Okażą się bardzo pomocne.

Miłość

Masz u boku stałego partnera? Nie bój się, będzie przy Tobie w trakcie tych wielu zawirowań, jakie Cię czekają. Jednak pamiętaj, że dla niego może to być trudne zadanie. Pamiętaj, że również ważne jak rodzina są także sprawy zawodowe – nie możesz o nich zapomnieć. Dla samotnych Raków, rok 2013 będzie niekoniecznie bogaty w miłosne przeżycia, jednak to nie oznacza, że nie będziesz mieć okazji poznać partnera na całe życie.

Kariera

Jeśli w pierwszej połowie roku dobrze przygotujesz swój plan działania, to w lipcu szybko wkroczysz na nieoczekiwaną ścieżkę. Najważniejsze, aby z wszelkimi zmianami zdążyć do połowy roku, bo wtedy gwiazdy będą najbardziej przychylne. W sytuacji, gdyby to się nie udało, to realizację wszelkich planów przenieś na następny rok. Niewykluczone, że filozofia, religie i podróże nadadzą sens Twojemu życiu.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Potrzebne są Ci konkretne wytyczne, które sprawią, że bardziej będziesz strzec swoich poglądów. Twardo stąpaj po ziemi, wyznaczaj sobie coraz nowsze cele i odważnie je realizuj.

W wielu sferach życia czeka Cię prawdziwa rewolucja. Będziesz gotowy do podejmowania wielu ryzykownych posunięć, jednak Uran będzie Twoim powiernikiem. Zapragniesz kandydować do pełnienia urzędów, Twoje relacje z ludźmi będą poprawne. Zarówno te natury zawodowej, jak i prywatnej.

Miłość

Pierwsza połowa roku będzie to czas próby, jakiej zostanie poddana Twoja miłość do partnera. Będzie to świetna okazja do tego, aby odczuć, jak ważny w życiu każdego człowieka jest dom, nawet wtedy, kiedy większość czasu pochłania praca. Single mogą zakochać się w lipcu. Planując urlop, weź pod uwagę wyjazd jak najdalej od domu, bo tylko wtedy masz szansę poznania mężczyzny, który skradnie Twoje serce. W przypadku narzeczonych decyzję o planowaniu ślubu najlepiej podjąć między połową lipca a październikiem.

Kariera

Lepiej nie planować zawrotnych decyzji, wymagana bardziej rozwaga i ostrożność. Możesz spotkać na swej drodze wielu naciągaczy, którzy żerują na ludzkiej naiwności i bezmyślności. W kontaktach z cudzoziemcami sukces. Jeśli masz swoją firmę albo współpracujesz z kimś z zagranicy, styczeń i kwiecień to miesiące, w których możliwe, że podpiszesz z nimi bardzo korzystny dla siebie kontrakt. Dużą rolę odegrają przyjaciele, którzy wiernie będą przy Tobie trwać i wspierać Cię w wielu trudnych momentach.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Praktyczność, rozsądek i kalkulowanie to Twoje drugie oblicze. Jednak nadchodzący rok może przekonać Cię do tego, że są w życiu także szalone momenty, których przewidzieć się nie da.

Planety mają dość Twojego zorganizowania i chcą dać Ci nieco więcej luzu i dystansu. Poznasz wielu ludzi, trafisz w środowiska artystów. Niedługo potem przekonasz się, że takich ludzi można nawet pokochać. Przestaniesz być taka oszczędna. Przekonasz się, że sukces w karierze można odnieść wtedy, kiedy ma się przy sobie grupę oddanych przyjaciół.

Miłość

Czar i magia będą nieustannie Ci towarzyszyć, przez co ludzie będą lgnąć do Ciebie. W gronie adoratorów znajdzie się nawet taka osoba, która dotąd była Twoim starym znajomym lub przyjacielem. Dla singli będzie to czas na poznanie prawdziwego ideału. Dla swojego wymarzonego partnera Panna będzie gotowa porzucić wszelkie ideały.

Kariera

Kariera i awanse mogą być na porządku dziennym. Wraz z nadejściem stycznia otworzy się przed Tobą wiele możliwości. Będziesz mieć mnóstwo siły i energii do działania. Z powierzonych zadań świetnie się wywiążesz, w pracy będą z Ciebie zadowoleni. Na Twojej drodze stanie wielu ludzi, którzy będą próbowali zdezorganizować Twoją pracę i wysiłek, jaki w nią wkładasz. Luty i maj to niekorzystny czas na zawieranie transakcji, mogą okazać się negatywne w skutkach. Wyjaśnianie wszelkich urzędowych spraw może być bardzo utrudnione.

Waga (24 września – 23 października)

Wystaw na pierwszy plan takie umiejętności jak dyplomacja i takt. Okażą się bardzo przydatne. Przydadzą się w łagodzeniu konfliktów. Intuicja poprowadzi Cię na szczyty awansów i licznych sukcesów.

Uważaj na to, co mówisz.  Niewłaściwie dobrane słowo może przysporzyć Ci wiele kłopotów. Szybko możesz skomplikować relacje z bliskimi. Druga połowa roku to liczne sukcesy. I czy tego chcesz, czy nie, będziesz na nie wręcz skazany!

Miłość

W domu i w rodzinie na początku roku zaczną tworzyć się grupy. Nieustannie dręczyć was będzie temat finansów, nieruchomości czy rodzinnego majątku. Całkiem możliwe, że niegdyś nieuregulowane sprawy prawne sprawią, że wraz z Nowym Rokiem nabiorą nowego charakteru i skutecznie o sobie przypomną. Ucierpi na tym Twój partner, który poczuje się odtrącony i odrzucony. A to stworzy okazję do konfliktu. Gdy emocje nieco ochłoną, koniecznie porozmawiajcie i ustalcie na nowo zasady, które będą obowiązywały w waszym życiu.

Kariera

Pierwsza połowa roku będzie obfitowała w napięcia w pracy. Zamiast buntować się i wszystkim naokoło udowadniać błędy, spróbuj przyjąć postawę neutralną i spokojną. Możesz przeprosić nawet za co, czego nie zrobiłaś, a w przyszłości okaże się to dla Ciebie o wiele bardziej korzystne niż stroszenie piór. Jeśli w firmie zajmujesz posadę bardziej decyzyjną i zatrudniasz nowych pracowników, uważaj, aby nie przyjąć do firmy kogoś, kto będzie wprowadzać dezorganizację do całego zespołu. Przetrwanie tej ciężkiej pierwszej połowy roku sprawi, że druga część będzie dla Ciebie o wiele łaskawsza. Niewykluczone interesujące znajomości, mogące przynieść wiele korzyści.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Przed Tobą nowe doświadczenia, dlatego wszelkie stare sprawy zamknij wraz z odejściem starego roku. Rok 2013 nie będzie dla Ciebie łatwy i przyjemny, jednak sporo się nauczysz, a nabyta wiedza pomoże Ci wykorzystaj na bilans zysków i strat. Zastanów się, co chcesz dalej ze swoim życiem zrobić.

Miłość

W sferze uczuciowej liczne sukcesy. Znajdziesz miejsce i uczucia zarówno dla stałego partnera, jak i dla przygodnych adoratorów. Marzec, maj i lipiec przyniosą ich nadzwyczaj wielu – wprost nie będziesz mogła się od nich opędzić. Jednak Twój partner będzie na to patrzył wyrozumiałym okiem i nie będzie robił z tego powodu wyrzutów. Jeśli jesteś samotnym Skorpionem, to nie zdziw się, że w lipcu lub sierpniu podejmiesz decyzję o małżeństwie.

Kariera

W drugiej połowie roku możesz zmienić pracę. Będziesz mieć mnóstwo propozycji nowych etatów. Styczeń, marzec, maj i druga połowa sierpnia upłyną Ci na licznych spotkaniach biznesowych, konferencjach i imprezach. W nagraniu interesującej pracy pomoże Ci pewien mężczyzna, ktoś z dalszej rodziny. Dostaniesz w spadku majątek.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Nadchodzący rok to pasmo wielu trudnych decyzji do podjęcia. Nie zapominaj o optymizmie, który ułatwi Ci przetrwanie tego trudnego okresu. Możesz mieć wątpliwości, czy poświęcić się rodzinie czy karierze zawodowej? Z jednej strony pragniesz zarobić trochę pieniędzy, jednak nie przykładając się do tego zbyt mocno. Podświadomie ciągnie Cię do rodziny i spędzania z nią jak najwięcej czasu. Przygotuj się, że w 2013 roku nie będzie podążać milowymi krokami, ale małymi i niewielkimi kroczkami.

Miłość

Pierwsza połowa roku to okres stabilizacji i równowagi z obecnym partnerem. Dużą wagę zaczniesz przywiązywać do rodziny i domu. Jeśli zapragniesz chwilowych uniesień, najlepszym do tego okresem będzie marzec i kwiecień. Samotne Strzelce poczują nieodpartą ochotę nabycia doświadczeń z nowymi osobami. Szybko mogą znaleźć kandydata na małżonka.

Kariera

W finansach i karierze zawodowej możliwe zawirowania. Z jednej strony będziesz chcieć oszczędzać i ograniczać wydatki do minimum, z drugiej strony w poszukiwaniu nowych źródeł dochodu możesz popaść w hazard. Dlatego musisz wykazać się rozwagą i ostrożnością, głównie na przełomie lipca i sierpnia. Jesienią rozpocznij poszukiwania nowej pracy, to właśnie wtedy masz szansę na odnalezienie takiej, która sprawi Ci najwięcej satysfakcji. Latem możesz popaść w kłopoty finansowe, ale pomoże Ci z nich wyjść ktoś z rodziny.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Przygotuj się na wielkie zmiany w życiu. Pluton bardzo Ci w tym pomoże! Pamiętaj, aby żyć nie tylko intensywnie, ale i rozważnie, zwłaszcza pod kątem emocjonalnym. Taka gruntowna zmiana zdarza się tylko raz w życiu. Poczujesz przypływ sił, dzięki którym będziesz w stanie przenosić góry. Pozytywnie sprawy będą miały się w kwestiach intelektualnych, jak i emocjonalnych. Dzięki temu zaczniesz być postrzegany jako człowiek wyrozumiały, dojrzały i jednocześnie otwarty do świata i ludzi.

Miłość

W drugiej połowie roku wyjątkowo bardzo poświęcić się rodzinie oraz partnerowi. Możecie przeżywać rozterki i nieporozumienia, które źle odbiją się na Waszych relacjach. Jednak w lipcu, kiedy układ między Jowiszem, Saturnem i Neptunem ujednolici się, wtedy nastanie czas wzmacniania więzi i pielęgnowania uczuć. Jeśli jesteś singlem, to właśnie wtedy zacznij szukać swojej drugiej połówki.

Kariera

Zaczniesz rok z nowymi zasobami energii. Będziesz potrafił dobrze ją wykorzystać, dzięki temu podejmiesz bardzo dobrze płatną pracę i odtąd Twoim celem stanie się zarabianie pieniędzy. Przez pierwsze pół roku planety zadbają o to, abyś w nowej pracy czuł się dobrze, Twoi współpracownicy będą Cię szanować, a szef będzie liczyć się z Twoim zdaniem. W czerwcu nastąpią bardzo korzystne zmiany w Twojej firmie, które odczujesz na własnej skórze.

Wodnik (21 stycznia – 18 lutego)

Nie ma rzeczy niemożliwych – przekonasz się sam o tym w nadchodzącym roku, kiedy wszystko będzie szło po Twojej myśli. Musisz tylko okiełznać negatywne myśli i odsunąć w kąt obawy. Planety będą dla Ciebie wyjątkowo łaskawe, wszystko będzie układać się pomyślnie. Nawet sprawy z przeszłości, które przypomną się o sobie w lipcu i sierpniu, zakończą się dla Ciebie pozytywnie. Jeśli tylko poczujesz, że coś zaczyna przerastać Twoje możliwości i umiejętności – nie wahaj się prosić o pomoc.

Miłość

Zaczniesz być idealistką, której celem będzie pokochanie wszystkich i wszystkiego. Maj i czerwiec może przynieść ze sobą wielką miłość, której oddasz się bezwarunkowo. Mimo, że czasami możesz na kogoś nakrzyczeć czy się pokłócić, to jednak rodzina i bliscy będą zawsze i wszędzie wspierać Cię we wszystkim. Twój partner chcąc poprawić Ci nastrój, będzie obsypywać Cię prezentami. Samotne Wodniki niech przygotują się na poznanie miłości swojego życia.

Kariera

Zaczniesz podchodzić do życia nieco bardziej ambicjonalnie. Poczujesz nieodpartą pokusę rządzenia, dlatego będziesz kandydować na wysokie stanowiska. Co prawda w pierwszej połowie roku raczej nie licz na jakieś wielkie zaszczyty, jednak w drugiej połowie roku sytuacja ulegnie zmianie. Lipiec przyniesie tak dużo ofert pracy, że nie będziesz wiedzieć, na co się zdecydować. Przygotuj się na ogromny zastrzyk gotówki pod koniec roku. Pamiętaj, aby w dokumentach mieć zawsze porządek i wszystko dokładnie mieć uporządkowane.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Na 2013 rok postaw sobie zadanie, aby być bardziej konkretnym i zasadniczym. Możesz liczyć na pomoc Neptuna, który ułatwi Ci to zadanie. Wsłuchaj się w swoją intuicję – ona naprawdę może Ci pomóc! Wraz z nowym rokiem w Twojej głowie będzie plątać się wiele planów – często nierealnych – które wprowadzą mętlik i chaos do Twojego życia. Wzrośnie Twoja wrażliwość, i to nie tylko na swoje własne potrzeby i oczekiwania, ale w głównej mierze na innych. Musisz zaplanować ten rok precyzyjnie, aby nie tracić czasu na bujanie w obłokach. Wokół siebie miej życzliwych i odpowiedzialnych ludzi, an których będziesz mógł polegać w każdej sytuacji. To przyjaciele pomogą Ci ukierunkować swoje życie. Wysiłki z pierwszego półrocza przyniosą efekty w drugiej części roku.

Miłość

Sprawy rodzinne będą układały się pomyślnie, nie będzie żadnych kłótni czy waśni. Będziesz prowadzić spokojne i ustabilizowane życie. Pomimo niewielkich dochodów zdecydujesz się na większe zakupy, a nawet na kupno mieszkania. Okres wiosenno-letni upłynie Ci na imprezowaniu – ciągle będziesz proszony na śluby, wesela czy inne uroczystości. To wtedy będziesz mieć szansę na poznanie swojego idealnego partnera, dlatego nie unikaj tych spotkań.

Kariera

Jeśli tkwi w Tobie jakiś talent artystyczny, nie tłum go w sobie. Jeśli pragniesz zmienić swój zawód na inny, który będzie związany z niesieniem pomocy innym, to przy udziale Plutona, Saturna i Jowisza uda Ci się to osiągnąć. Będziesz potrzebować silnego otoczenia wokół siebie, dlatego całkiem możliwe, że zapiszesz się do jakiejś organizacji. Uwaga! W lipcu masz okazję wygrać dużą wygraną w lotto!

One Response

  1. Ania

Reply