Prezent na walentynki dla kobiety

zakochani

Prezent na walentynki dla kobiety

Walentynki, mimo że uznaje się je za święto komercyjne i często nawołuje się do ich bagatelizowania, ciągle mają rzesze zwolenników, którzy 14 lutego spędzają czas ze swoją drugą połówką.

Oprócz przebywania razem w ten szczególny wieczór(które liczy się najbardziej!!!) często zakochani wręczają sobie także prezenty – bardziej lub mniej efektowne. Często wybór prezentu walentynkowego dla drugiej połówki może sprawić kłopot – dlatego dzisiaj podpowiadamy, jak wybrać prezent dla kobiety na walentynki.

Jak wybrać prezent na walentynki dla kobiety?

Prezent na walentynki dla kobiety powinien być związany z tematyką święta oraz waszym związkiem. Można oczywiście zdecydować się na prezenty bardziej uniwersalne, jednak skoro walentynki to święto zakochanych, postarajmy się więc, aby i prezent świadczył o naszym uczuciu.

Bielizna

Dobrym prezentem dla ukochanej kobiety jest fantazyjna, ekstrawagancka bielizna – ucieszą się z niej na pewno obie strony. Pamiętaj jednak, żeby wybrać odpowiedni rozmiar – jeżeli kupisz za mały lub za duży komplet, może to spowodować, że Twoja ukochana się obrazi. W sklepach dostępne są całe kolekcje bielizny przygotowane specjalnie z okazji walentynek, na pewno wybierzesz coś, co obojgu wam sprawi sporo frajdy.

Biżuteria

Świetnym pomysłem jest także biżuteria – nie od dzisiaj wiadomo, że kobiety kochają diamenty i inne kamienie szlachetne, pięknie oprawione, podkreślające ich urodę. Na taki prezent zdecyduj się, jeżeli Twoja partnerka uwielbia biżuterię i wiesz, że będzie w niej chodziła. Mogą to być na przykład kolczyki, naszyjnik czy bransoletka. Nieco bardziej trzeba uważać z pierścionkami, np. jeżeli związek jest we wstępnej fazie – partnerka może się bowiem spodziewać oświadczyn, co będzie dla Ciebie nieco kłopotliwe, jeżeli na razie nie nosisz się z takim zamiarem.

Wspólne zdjęcia

Jeżeli macie wspólne zdjęcia, możesz podarować ukochanej jedno z nich lub kilka w ramkach czy w ramce cyfrowej albo w formie fotoalbumu czy fotoksiążki – zwłaszcza ta ostatnia forma cieszy się ostatnio rosnącą popularnością i na pewno jest świetnym sposobem na przechowywanie wspólnych wspomnień i przeżyć. I na pewno Twoja partnerka będzie często wracać do waszych wspólnych zdjęć, może nawet w Twoim towarzystwie :)

Możesz także zamówić kubek albo koszulkę z waszym wspólnym zdjęciem – to także ciekawa forma potwierdzenia swoich uczuć i radości z tego, że jesteście razem.

Kosmetyki, perfumy

Niesłabnącą popularnością wśród walentynkowych prezentów cieszą się także kosmetyki i perfumy. Z okazji walentynek można wybrać pięknie pachnący zestaw z płynem do kąpieli i balsamem do ciała (i od razu go wypróbować, biorąc wspólną kąpiel) czy perfumy o zmysłowym zapachu, których partnerka będzie używała tylko dla Ciebie :) Możesz też kupić zestaw olejków do masażu… i również zachęcić ukochaną do ich wspólnego przetestowania.

Inne pomysły

Możesz też wyznać ukochanej miłość na antenie jej ulubionej stacji radiowej, przygotować kolację-niespodziankę, w czasie której zaserwujesz pizzę lub inne własnoręcznie przez Ciebie zrobione danie w kształcie serca, kupić tradycyjnego pluszowego misia, ogromny bukiet czerwonych róż czy czekoladki, kupić voucher do spa czy kosmetyczki, a także zabrać ją w ramach walentynkowego prezentu na romantyczną kolację przy świecach, o której marzy niejedna romantyczka.

Pomysłów na prezent walentynkowy dla kobiety wbrew pozorom jest naprawdę wiele. Jeżeli więc zdecydujesz ze swoją partnerką, że będziecie coś dla siebie przygotowywać, postaraj się wybrać taką niespodziankę, która najbardziej jej się spodoba. Wcale nie musi być praktyczna – ważne, żeby sprawiła radość… i zbliżyła was do siebie jeszcze bardziej.

Udanych zakupów i duuuużo miłości z okazji walentynek :)

Reply