Prezenty na Dzień Dziecka

Prezenty na Dzień Dziecka

Prezenty na Dzień Dziecka

Już lada moment Dzień Dziecka – dzień długo wyczekiwany przez wszystkie dzieciaki. Z pewnością wielu dorosłych zaczyna nerwowo rozglądać się za prezentami dla najmłodszych, a niektórym zupełnie brakuje pomysłu na upominek. Jeśli nie masz pojęcia co kupić dziecku, zobacz nasz artykuł, który być może stanie się dla ciebie inspiracją. Powodzenia!

 

1. Maskotka do przytulania to sprawdzony prezent dla maluszka. Wszelkie misie, pieski, żabki i inne przyjazne pluszaki z pewnością ucieszą dziecko. Jest to dobry pomysł dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze budować, układać klocków itd.

2. Lalka dla dziewczynki. Dla nieco starszych dziewczynek wymarzonym prezentem jest oczywiście lalka, którą można przebierać, czesać czy malować. Świetnym pomysłem jest więc lalka z akcesoriami, takimi jak ubranka, grzebyk i kosmetyczka.

dzien dziecka auto3. Skoro dla dziewczynki lalka, to oczywiście dla chłopczyka auto. Jest to prezent, który zawsze się sprawdza, nawet jeśli jest to już kolejny pojazd w kolekcji :) Chłopcy już od małego są zafascynowani samochodami, pociągami, samolotami. Świetną atrakcją będzie np. zdalnie sterowane autko lub latający helikopter. Taka zabawka z pewnością ucieszy również niejednego tatusia ;)

4. Gra planszowa to świetny prezent dla dzieci, który dodatkowo sprawi, że rodzice będą mogli się bawić wspólnie z pociechami. Pamiętajmy, że oprócz prezentu dużo ważniejszy jest czas, który  spędzamy z dziećmi. Wspólna gra to wspaniała zabawa, która często dodatkowo uczy, np. liczb czy literek.

dzien dziecka gra5. Puzzle, klocki i układanki to doskonały prezent dla dzieciaków, które stale lubią coś budować i tworzyć. Takie zabawki sprawiają nie tylko wiele radości, ale uczą dziecko spostrzegawczości  i pomagają w rozwoju.

6. Dla pociech, które wykazują talent malarski i lubią malować lub kolorować ciekawym prezentem może być artystyczny zestaw do malowania. Dziecko znajdzie tutaj kolorowe kredki, pisaki i farby czyli wszystko by rozwijać swoje hobby.

7. Dzieci, które rozpoczęły już naukę czytania z pewnością ucieszy pierwsza, własna książka dla dzieci. Będą mogły składać pierwsze literki i szlifować nową umiejętność czytania.

8. Hulajnoga, rowerek czy rolki to wspaniały prezent dla dzieci, szczególnie tych, którym ciężko usiedzieć w jednym miejscu ;) Zbliża się lato dlatego warto pomyśleć o takim prezencie, dzięki któremu nasze dziecko będzie aktywnie spędzać czas na powietrzu.

Jak więc widzimy pomysłów jest wiele, oczywiście ostateczna decyzja należy do nas. W końcu to my najlepiej znamy nasze dziecko i wiemy, jaki prezent sprawi mu radość i będzie przydatny.

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=tZanEEcQM2Q[/tube]

Reply