Urządzenie do body detox

W toku rewolucji technicznej stworzono nowoczesne urządzenie pozwalające w prosty sposób oczyścić organizm z toksyn.

Toksyny są obecne w naszych ciałach i ciężko jest uniknąć przyjmowania ich, nawet gdy się nie pali papierosów, nie pije alkoholu i nie przebywa na co dzień w warunkach toksycznych.

Po prostu żywność, którą kupujemy nie jest do końca zdrowa, bywa czasem nawet bardzo zanieczyszczona substancjami szkodliwymi, co nie jest widoczne gołym okiem, a nawet nie daje wyraźnych, nagłych dolegliwości zdrowotnych. Zanieczyszczenie organizmu stwierdzamy, gdy czujemy się wyraźnie mało wydajni, przemęczeni, obolali, a badania medyczne nie dają ku temu żadnych konkretnych powodów.

Urządzenie do body detox to niewielka wanna do stóp, która wytwarza dodatnie i  ujemne jony i wpuszcza je do wody, w której moczymy stopy.

To powoduje, że jony przyciągają przeciwnie naładowane cząsteczki toksyn, niemalże mechanicznie wyciągając je z organizmu. Dowód na skuteczność urządzenia jest widoczny gołym okiem –woda, w której moczy się stopy jest coraz bardziej brunatna, wystarczy już 30 minut zabiegu, by zauważyć różnicę w jej kolorze.

Zabiegi powtarza się kilkukrotnie, co drugi dzień, by poczuć wyraźną różne cię również w swoim samopoczuciu.

Takie urządzenie do kąpieli korzystnie wpływa na oczyszczanie organizmu z toksyn, a przy okazji eliminuje tez inne choroby: skórne, nawet łuszczycę, grzybicę, pomaga w nadmiernym poceniu się, obrzękach, leczy zaburzenia ukrwienia kończyn przy żylakach, wzmacnia odporność, wspomaga pracę wątroby i nerek i działa korzystnie na różne inne schorzenia, które są dość popularne w społeczeństwie.

Urządzenie takie nie jest drogie, a korzyści z jego zakupu można czerpać bardzo długo, poza tym – w końcu zdrowie ludzkie jest najwyższą wartością.

Reply