Jak na nowo rozpalić namiętność w związku?

namiętność w związku

Jak na nowo rozpalić namiętność w związku?

Jesteś ze swoim partnerem już kilka, kilkanaście, a może kilkadziesiąt lat. Ciągle trzymasz w szufladzie jego romantyczne listy, a w pamięci masz wasze wspólne gorące noce. Ale czasami przychodzą chwile, gdy zastanawiasz się, gdzie jest mężczyzna, w którym do szaleństwa zakochałaś się przed laty. Chcesz na nowo rozpalić namiętność w swoim związku? Dobrym pomysłem na rozpalenie uczuć i pożądania jest wspólny urlop...

 

Wyjazd w wasze wspólne miejsce…

Jest to metoda, która sprawdza się według 88 % Europejczyków, 30 % przyznaje, że wypróbowało ją w swoim związku. Pary udają się w miejsce, gdzie poznały się, gdzie przeżyły swój pierwszy raz, tam, gdzie wszystko się zaczęło…

PLUSY

Najlepiej, gdy taki wyjazd znacznie różni się od wakacji, na które zwykle jeździcie. Para, która np. poznała się nad morzem, a teraz najczęściej spędza urlop w górach, wracając na morską plaże może przypomnieć sobie wspólne nocne spacery nad brzegiem morza, namiętne pocałunki o zachodzie słońca. Postaraj się zrobić coś, by odświeżyć dawne wspomnienia. Zabierz partnera na pomost, gdzie kochaliście się przy blasku księżyca, podaruj mu koszyczek poziomek, którymi zajadaliście się leżąc nago na leśnej polanie. Takie gesty z pewnością przywołają wspomnienia sprzed lat i rozpalą jego zmysły.

MINUSY

Niestety ludzie często idealizują miejsca oraz sytuacje sprzed lat, upiększając je. Wydaje nam się, że zwykłe pole namiotowe po kilkunastu latach jest prawdziwym rajem na ziemi. Niestety zapominamy, że po cudownej, namiętnej nocy pod gołym niebem byliśmy cali pogryzieni przez komary. Miejsce, w które wybieramy się po tak długim czasie przeważnie też nie wygląda już tak samo. Dlatego zamiast szukać identycznego miejsca, lepiej stworzyć odpowiednią atmosferę, która przywróci namiętność.

namiętnośćWakacje bez dzieci…

64 % Europejek śpi ze swoją pociechą w jednym pokoju przynajmniej dopóki dziecko nie ukończy 3 lat. 1/3 mężczyzn ucieka ze wspólnej sypialni dlatego, że śpi w niej dziecko. Czasami nawet starsze dzieci w wieku szkolnym, śpią z rodzicami. Przeprowadzona ankieta mówi, że 75 % Polek boi się, że dziecko przyłapie je w czasie miłosnych igraszek. Aż 80 % polskich mężczyzn twierdzi, że pojawieniu się dziecka stosunki intymne w ich związku stały się mniej satysfakcjonujące. Dlatego młodzi rodzice potrzebują czasami wyjechać gdzieś tylko we dwoje…

PLUSY

Wymarzony urlop! Nareszcie nikt nie będzie przychodził w nocy do waszej sypialni, bo nie może zasnąć. Wreszcie możecie trochę pohałasować i nie bać się, że za moment maluch obudzi się z płaczem. A co najważniejsze, wreszcie możecie się zająć tylko i wyłącznie sobą, a rano pozwolić sobie na odrobinę słodkiego lenistwa i dłuższe pozostanie razem w łóżku.

MINUSY

Nieważne czy twoje dziecko ma roczek, czy jest to już dorastający nastolatek i tak będziesz obawiać się jak poradzi sobie bez ciebie, czy wszystko jest w porządku i czy nie zrobi nic głupiego. Niektóre mamy będą wisieć na telefonie, co zupełnie zrujnuje romantyczny i namiętny wyjazd we dwoje. Dlatego zanim wyjedziecie, ustal z dziadkami lub opiekunami, że w razie problemów to oni będą dzwonić do was, a ty ogranicz się do jednego telefonu w ciągu dnia.

namiętność w związkuLuksus bez względu na cenę…

Stwierdziliście, że po tylu latach należy wam się wszystko co najlepsze i macie ochotę zaszaleć nie patrząc na koszty. Wykupujecie świetne wakacje, bierzecie najdroższy hotel i korzystacie ze wszystkich możliwych atrakcji. Wierzycie, że taka atmosfera pomoże wam spojrzeć na siebie w zupełnie inny i nowy sposób.

PLUSY

W hotelu z sauną, jacuzzi, masażami poczujecie się odprężeni. Wasze ciała będą pielęgnowane i rozpieszczane. Fizyczność to największy plus wakacji w takim miejscu. Poza tym pobyt w ekskluzywnym hotelu, wymaga również  elegancji, co może także rozgrzać temperaturę w związku. Wychodząc na kolację załóż najlepszą ze swoich sukienek i koronkową bieliznę, którą uwielbia twój mężczyzna, a na pewno ci się nie oprze.

MINUSY

Musisz pamiętać, że taki wyjazd sprawdzi się tylko w związkach, w których nadal jest uczucie i zrozumienie. Jeśli macie poważniejsze kłopoty niż nuda w sypialni, ale uważacie, że taki wyjazd coś naprawi, to nie łudźcie się… Piękny hotel i atrakcje nie sprawią, że problemy zniknął i nagle powróci dawna miłość. Nie uciekniecie przed problemem na drugi koniec świata. W takim przypadku pomoże tylko szczera rozmowa.

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=KfNxXZihNUo[/tube]

Reply