Jak spędzić Dzień Ojca?

dzien ojca

Jak spędzić Dzień Ojca?

Do Dnia Ojca pozostało jeszcze trochę czasu (przypominamy, 23 czerwca to Dzień Ojca!). Warto wykorzystać go na przemyślenie jak spędzimy ten wyjątkowy dzień.

Przyjęło się, że zrobienie prezentu dla taty jest trudniejsze niż tego dla mamy. Wcale nie musi tak być! Zamiast kupować, czy wykonywać prezent własnoręcznie możemy podarować tacie swoją obecność. Na pewno będzie bardzo mile zaskoczony.

Wskazówki, jak spędzić Dzień Ojca

Dzień Ojca odbywa się w lecie, więc z pewnością będzie piękna pogoda (miejmy nadzieję!), możemy więc zorganizować ten dzień na sportowo. Twój tata na pewno ucieszy się gdy zagracie razem w piłkę, czy wybierzecie się na mecz. Możesz zarezerwować kort tenisowy. Dobra zabawa gwarantowana! Nie przejmuj się, że ani Ty ani Twój tata nie jesteście wybitnymi sportowcami – liczy się fakt, że pobędziecie razem, a ojciec odpocznie od pracy i stresu.

Dzień Ojca odbywa się w lecie, więc z pewnością będzie piękna pogoda (a przynajmniej możemy mieć taką nadzieję!), warto więc zorganizować ten dzień na sportowo.

Twój tata na pewno ucieszy się, gdy zagracie razem w piłkę, czy wybierzecie się na mecz. Możesz zarezerwować kort tenisowy. Dobra zabawa gwarantowana! Nie przejmuj się, że ani Ty ani Twój tata nie jesteście wybitnymi sportowcami – liczy się fakt, że pobędziecie razem, a ojciec odpocznie od pracy i stresu.

Jeśli jesteście amatorami nieaktywnego spędzania wolnego czasu, wybierzcie piknik. Zabierzcie mamę, rodzeństwo i oczywiście tatę na działkę , nad jezioro lub do parku. Możecie też wybrać się nad wodę, ale koniecznie weźcie ze sobą piłki plażowe – może Wasz tata da się jednak namówić?

Bardzo dobrym pomysłem będzie też pomoc tacie przy różnego rodzaju pracach. Możecie wspólnie umyć jego auto – to wspaniała okazja do rozmowy. Może dowiesz się czegoś nowego o samochodach?

Jeśli Twój tata nie pragnie niczego innego, jak tylko odpoczynku – pomóż mu w tym. Wykonaj za niego prace domowe, zadbaj aby niczego mu nie zabrakło.

Wieczorem obowiązkowo grill! Czy jest coś przyjemniejszego niż mała impreza w rodzinnym gronie? A do tego jeszcze wyśmienite jedzenie!

Reply