Prezent na walentynki dla mężczyzny

prezent na walentynki dla mężczyzny

Prezent na walentynki dla mężczyzny

Walentynki, mimo że uznaje się je za święto komercyjne i często nawołuje się do ich bagatelizowania, ciągle mają rzesze zwolenników, którzy 14 lutego spędzają czas ze swoją drugą połówką.

Oprócz przebywania razem w ten szczególny wieczór często zakochani wręczają sobie także prezenty – bardziej lub mniej efektowne. Często wybór prezentu walentynkowego dla drugiej połówki może sprawić kłopot – dlatego dzisiaj podpowiadamy, jak wybrać prezent dla mężczyzny na walentynki.

Jak wybrać prezent na walentynki dla mężczyzny?

Z reguły kobiety nie mają problemów z wyborem prezentu dla ukochanego (to z reguły przedstawiciele płci brzydszej głowią się, co kupić ukochanej), jednak czasami chwilowy brak pomysłów spotyka także je. Warto pamiętać, aby prezent dla ukochanego związany był z waszym związkiem, bo w końcu walentynki to święto zakochanych, święto waszej miłości.

Wspólne zdjęcia

Jeżeli macie wspólne zdjęcia, możesz podarować ukochanemu jedno z nich lub kilka w ramkach czy w ramce cyfrowej albo w formie fotoalbumu czy fotoksiążki – zwłaszcza ta ostatnia forma cieszy się ostatnio rosnącą popularnością i na pewno jest świetnym sposobem na przechowywanie wspólnych wspomnień i przeżyć. I na pewno Twój partner będzie często wracać do waszych wspólnych zdjęć.

Możesz też specjalnie dla niego zdecydować się na pikantniejszą sesję zdjęciową – żaden prawdziwy mężczyzna nie pogardzi takim prezentem ;)

Bielizna dla niego…

Dobrym prezentem na pewno będzie bielizna – np. wygodne bokserki, eleganckie albo z zabawnym nadrukiem, w zależności od tego, jakim typem mężczyzny jest Twój ukochany – znasz go na tyle dobrze, że powinnaś bez problemu dokonać odpowiedniego wyboru.

…i bielizna dla Ciebie

Nic tak nie rozpala męskiej wyobraźni jak piękna kobieca bielizna... na ukochanej kobiecie. Jeżeli więc chcesz zrobić ukochanemu wyjątkowy prezent, kup sobie wyszukany komplet bielizny, dzięki któremu sprawisz, że walentynkowy wieczór pełen będzie niezapomnianych wrażeń :)

Kosmetyki, perfumy

Możesz też kupić swojemu ukochanemu kosmetyki czy perfumy – to prezent z jednej strony praktyczny, z drugiej zaś bardzo osobisty – możesz wybrać zapach, który szczególnie Ci się podoba, i potem wtulać się w swojego cudownie pachnącego mężczyznę do woli – to marzenie chyba każdej kobiety :)

Inne pomysły

Możesz też zdecydować się na bardziej nietypowe prezenty walentynkowe – na przykład wyznanie ukochanemu miłość na antenie jego ulubionej stacji radiowej, przygotowanie kolacji-niespodzianki, w czasie której zaserwujesz pizzę lub inne własnoręcznie przez Ciebie zrobione danie w kształcie serca, zorganizowanie „gry”, która będzie polegała na tym, aby napisać na karteczkach instrukcje w stylu „pocałuj w usta”, „zdejmij”, itp., i wybieraniu w trakcie losowania kolejnych poleceń do zrealizowania.

Pomysłów jest naprawdę wiele – tak naprawdę nic Cię nie ogranicza, wiesz najlepiej, co sprawi radość Twojemu ukochanemu – i właśnie tym kieruj się, wybierając najlepszy prezent dla swojego ukochanego. Nie musi być wcale praktyczny – grunt, żeby sprawił mu radość… i zbliżył was do siebie.

Udanych zakupów i duuuużo miłości z okazji walentynek :)

Reply