Program lojalnościowy Payback

Program lojalnościowy Payback

Program lojalnościowy Payback

Marketing zna wiele narzędzi, które budują swego rodzaju więź pomiędzy klientem a marką czy firmą. Jednym z nich, który staje się coraz popularniejszy w Polsce i Europie Zachodniej, są programy lojalnościowe. Przykładem takiego programu może być Payback, który jest świetnym sposobem na to, by „wyciągnąć więcej” z codziennych zakupów.

Programy lojalnościowe

Z programami lojalnościowymi zetknął się chyba każdy z nas, choć niekoniecznie musieliśmy zdawać sobie z tego sprawę. Owe programy to nic innego jak promocje, polegające na „zbieraniu punktów”, które można następnie wymienić na nagrody. Programem lojalnościowym może być także „zbieranie” wizyt na myjce samochodowej czy siłowni. Po uzbieraniu 7 czy 10 stempelków, kolejną wizytę mamy gratis.

Szacuje się, że w Polsce w programach lojalnościowych uczestniczy lub uczestniczyło około 1/3 społeczeństwa, czyli całkiem sporo. Ponadto statystyczny Kowalski otrzymał przynajmniej kilkanaście ofert uczestnictwa w programach lojalnościowych. Popularność tego narzędzia jest więc ogromna.

I nic dziwnego, bo programy lojalnościowe są korzystne zarówno dla firm jak i dla klienta. Ten drugi otrzymuje premię lub rabaty za zwyczajne zakupy. A firmy zyskują grono stałych klientów i zwiększają przychody.

Payback – najlepszy program lojalnościowy w Polsce?

Programów lojalnościowych jest całe mnóstwo, ale niektóre z nich są lepsze od nich. Liderem jest prawdopodobnie Payback, który jest największym programem multi – lojalnościowym.

Payback to – mówiąc najprościej – 30 programów lojalnościowych w jednym. Tutaj punkty zbierasz w 30 znanych firmach, a wszystkie trafiają na jedno konto i tworzą jedną, wielką pulę punktów, którą możesz potem wymienić na nagrody. Rozwiązanie jest o tyle dobre, że Payback łączy firmy z wielu różnych branż. Dobrze kombinując, punkty możesz więc zbierać praktycznie w każdej dziedzinie życia!

Wśród partnerów Payback jest wiele znanych marek. I tak na przykład możesz, załóżmy tankować paliwo na stacjach BP, robić codzienne zakupy w marketach Real, oglądać filmy w Multikinie, kupować książki w Empiku i… za wszystko to dostawać punkty. Punkty możesz też gromadzić dzwoniąc (Orange) czy płacąc za zakupy kartą (BZ WBK). W Payback uczestniczy też na Allegro, gdzie, jak wiadomo, znaleźć można wszystko.

Duża ilość produktów i usług objętych programem lojalnościowym Payback sprawia, że – w przeciwieństwie do innych programów lojalnościowych – tutaj dostęp do wartościowych nagród otrzymasz stosunkowo szybko.I właśnie dlatego Payback można śmiało nazwać najlepszym programem lojalnościowym w Polsce!

One Response

Reply