Dodatki sylwestrowe

Dodatki sylwestrowe

Dodatki sylwestrowe

 Jaką biżuterię wybrać na Sylwestra?

Kobiety szukając sylwestrowej kreacji powinny również pomyśleć o pasującej do niej biżuterii. Biżuteria jest niezbędnym dodatkiem każdej kreacji, nawet panie, które na co dzień nie lubią nosić biżuterii, tej nocy powinny o niej pamiętać. Dobierz biżuterię odpowiednią do koloru kreacji; złoto będzie idealnie pasować do écru, brązu, delikatnego różu czy pomarańczy. Z kolei srebro świetnie współgra z kolorem czerwonym, turkusowym, śliwkowym, malinowym i pomarańczowym. Nigdy nie łącz srebra i złota równocześnie! Pamiętaj też, że biżuteria musi pasować nie tylko do kreacji, ale też osobowości i temperamentu właścicielki. Zachowaj umiar i nie pozwól, aby biżuteria skupiała na sobie uwagę bardziej niż twoja suknia.

Dodatki sylwestroweTorebka – obowiązkowy dodatek!

Nieodłącznym dodatkiem jest również sylwestrowa torebka, która powinna być zgrabna i niezbyt duża. Wystarczy taka, która pomieści najważniejsze rzeczy, takie jak chusteczki czy ulubiona pomadka, której nie może zabraknąć na sylwestrowej imprezie. Torebka powinna być jedynie elementem kreacji, jednak często dodaje jej wyrazistości i zmienia jej oblicze.

Dodatki sylwestroweDodatki dla mężczyzn

Mężczyźni wybierając się na zakupy przed imprezą sylwestrową, powinni pamiętać o zakupie wystrzałowych spinek do mankietów, a także o sylwestrowych krawatach. Jeśli panowie wybierają się na bal lub bankiet, na którym obowiązuje strój wyjściowy powinni pamiętać o wybraniu stonowanych spinek i delikatnego krawatu pasującego kolorem do koszuli. Należy pamiętać również, że jeżeli nasza koszula posiada wzór, krawat powinien być gładki. Na większe szaleństwo można pozwolić sobie jeśli wybieramy się np. na domówkę ze znajomymi lub do klubu. Wówczas można poszaleć z kolorami i kupić błyszczące spinki.

sylwesterDodatki sylwestrowe mają pokazać naszą indywidualność i uzupełnić nasz strój. Powinny być dosyć wyrazistym akcentem, ale nie gasić uroku całej naszej kreacji.

Reply