„Hobbit: Niezwykła podróż” – zapowiedź

hobbit

„Hobbit: Niezwykła podróż” – zapowiedź

 

Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszego filmu Petera Jacksona – „Hobbit: Niezwykła podróż”, stanowiąca wstęp do trylogii „Władca Pierścieni”.

Fani Tolkiena na całym świecie odliczają dni do 28 listopada 2012 roku – wtedy odbędzie się bowiem światowa premiera filmu. W Polsce do kin będziemy mogli wybrać się dokładnie miesiąc później – bo 28 grudnia 2012 roku.

Fabuła filmu dobrze znana jest miłośnikom książki. Bilbo Baggins, hobbit, który do tej pory wiódł stateczne i poukładane życie, z inicjatywy czarodzieja Gandalfa, początkowo bardzo niechętnie, wyrusza wraz z nim i trzynastoma krasnoludami (Thorin, Oin, Glóin, Balin, Dwalin, Fili, Kili, Dori, Nori, Ori, Bifur, Bofur, Bombur)  w pełną niebezpieczeństw podróż, której głównym celem jest smoka Smauga.

Jakie niespodzianki szykuje dla nas reżyser? Czy możemy spodziewać się równie niesamowitych filmów jak ekranizacja trylogii? Czas pokaże, jednak już zwiastuny pokazują, że zapewne warto będzie wybrać się do kin – magiczny klimat, znany doskonale z „Władcy Pierścieni”, murowany :)

Wizyta na planie filmu „Hobbit: Niezwykła podróż” 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=iXHQrNBI9m0&feature=related[/tube]

Zwiastun 1:

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=y3FbVC0wvEw[/tube]

Zwiastun 2:

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=PDEzXazqKiE&feature=relmfu[/tube]

Wybieracie się do kin?

Reply