Jeszcze dłuższe zaręczyny

„Jeszcze dłuższe zaręczyny” to amerykańska komednia romantyczna, która w Polsce miała premierę 29 czerwca 2012 roku. Opowiada o tym, że miłość to niestety nie jest bajka, chociaż tak może się wydawać, kiedy patrzymy na pierwsze sceny filmu.

Tom (Jason Segal) w niezwykle romantycznej scenerii oświadcza się Violet (Emily Blunt) i niemal od razu rozpoczynają planować swój idealny ślub. Niestety – jak się później okazuje – pojawiają się komplikacje – Violet dostaje dwuletni staż w innym mieście – mroźnym Michigan, Tom rzuca dla niej pracę, wyjeżdża razem z nią… a plany o ślubie zostają zepchnięte na dalszy plan, chociaż od czasu do czasu powracają w coraz bardziej gorzkich i pełnych rozczarowania rozmowach bohaterów.

Bo przecież nie tak miało być – Tom miał zostać wziętym szefem kuchni restauracji w San Fransisco, Violet marzyła o tym, aby rozpocząć pracę na uniwersytecie Berkeley… A tymczasem Violet realizuje swoje marzenia w Michigan, Tom natomiast poświęca swoje, robiąc kanapki w podrzędnym barze, coraz bardziej oddalając się od ukochanej i starając się ukryć rozczarowanie.

Jakie będą losy bohaterów? Czy uda im się dojść do kompromisu i na nowo odnaleźć siebie, a także zrealizować wspólne marzenia, które rodziły się w ich głowach w chwili, gdy ich poznaliśmy? Odpowiedzi na te pytania przyniesie film – koniecznie obejrzyjcie, naprawdę warto.

Poniżej zwiastun:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1WnTibdH05c&feature=relmfu[/youtube]

Reply