Kąpiele czyszczące nie tylko skórę, ale i wnętrze!

O tym, że kąpiele poprawiają stan skóry przez jej dokładne oczyszczenie, namoczenie, rozpulchnienie i ukrwienie, wiadomo nie od dziś. Dlatego też codziennie kąpiemy się, stosujemy różne kąpiele lecznicze, solankowe i inne.

Można tez zastosować kąpiel jonizującą dla stóp, która oczyszcza… wnętrze organizmu z nikotyny, substancji toksycznych, metali ciężkich. Wydaje się to nieprawdopodobne, a jednak wiele osób przekonało się już o prawdziwości tej metody i dobroczynnych skutkach, jakie powoduje.

Wannę do specjalnych kąpieli można kupić za około 300 złotych w specjalnych sklepach propagujących leczenie medycyną niekonwencjonalną.

Wanna taka wydziela strumień jonów, które działają na przeciwnie naładowane jony toksyn w organizmie, co powoduje ich przyciąganie się, a w efekcie wydalanie toksyn z organizmu wraz z jonami. To sprawia, że woda, w której moczy się stopy podczas kąpieli staje się brudna, mętna i brzydko pachnie.

Jest to jednak znak, że kąpiel ma właściwy skutek, że działa. Czy cena 300 złotych to dużo, gdy chodzi o nasze zdrowie?

Czy kąpiel trzydziestominutowa raz na dwa dni, zastosowana kilkakrotnie, jest dużym obciążeniem? Nie wydaje się.

Dlatego też warto zainwestować w taka specjalną wannę lub skorzystać z takiej kąpieli w gabinetach odnowy biologicznej, które ja oferują, by przekonać się o ich skuteczności.

Wiele sklepów oferujących takie wanny z pewnością idzie też na rękę klientom oferując im możliwość przetestowania urządzenia lub zwrotu pieniędzy w razie nieskuteczności metody.

Z pewnością jednak warto, dla poprawy własnego samopoczucia i wyeliminowania z organizmu różnych dolegliwości, skorzystać z tejże metody.

Reply