Magic Mike

„Magic Mike” to amerykański film komediowy, który w Polsce swoją premierę miał 13 lipca 2012 roku. Opowiada on o grupie młodych mężczyzn, którzy, nie mając innego pomysłu na życie, w czasach kryzysu decydują się na pracę polegającą na rozbieraniu się przed damską publicznością.

Film opiera się na wspomnieniach Channinga Tatuma, aktora młodego pokolenia, znanego z takich produkcji jak „Step Up – Taniec zmysłów”, „Ona to on”, „Step up 2”, „Stop-Loss”, „Wrogowie publiczni”, „I że cię nie opuszczę”. W wieku 19 lat dorabiał on jako tancerz erotyczny. Produkcja ukazuje przemianę młodego chłopaka w króla męskiego striptizu, skierowana jest przede wszystkim do przedstawicielek płci żeńskiej i wielbicielek pięknych męskich ciał, jednak i mężczyźni znajdą tutaj coś dla siebie – historia opowiada o problemach typowych dla mężczyzn i przedstawiona jest z męskiego punktu widzenia.

„Magic Mike” warty jest objerzenia nie tylko ze względu na pożądane męskie gwiazdy, takie jak Channing Tatum, Matthew McConaughey czy Joe Manganiello, ale też pełen luzu sposób opowiedzenia całej historii.

Poniżej zwiastun:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y1QATycn3yA[/youtube]

(Źródło: filmweb.pl)

 

Reply