Skarpetkowy sposób na piękne stopy latem

Skarpetki złuszczające

Skarpetki złuszczające

Skarpetki złuszczające martwy naskórek na stopach to najnowszy wynalazek na rynku kosmetycznym. Dzięki nim będziesz mogła cieszyć się miękką i zadbaną skórą całe lato.

Po okresie zimowym nie możesz dać sobie rady z nadmiernym wysuszeniem skóry i popękanymi piętami? Wszystkie sposoby typu pumyks itp. nie ddają zadawalających efektów, a wizyta u kosmetyczki jest albo zbyt droga albo zbyt czasochłonna? Wypróbuj skarpetki złuszczające!

Sposób działania skarpetek

Składniki aktywne zawarte w wspomnianym wcześniej produkcie to przede wszystkim kwas mlekowy, salicylowy, glikolowy, cytrynowy oraz mocznik. Proces całej kuracji trwa nie dłużej niż tydzień, a pierwsze efekty widać już po 3 dniach stosowania.

W tym czasie nie jest konieczne stosowanie żadnych tarek, pumeksów, kremów nawilżających czy olejków.  Będziesz zachwycona efektem! Już w przeciągu 7 dni twoja skóra stóp będzie niebywale miękka i pozbawiona wszelkiego rodzaju zgrubień.

Pamiętaj także, że taki zabieg robi się nie częściej niż raz na miesiąc!

Jak prawidłowo używać skarpetek złuszczających?

Stosowanie produktu jest bardzo proste i przyjemne. Przed zastosowaniem skarpetek należy dokładnie umyć stopy i pozbyć się wszelkiego rodzaju pozostałości po lakierze do paznokci.

Skarpetki są wyposażone w paski regulacyjne, dzięki czemu dopasujesz je indywidualnie do własnego rozmiaru stopy. Ich jednorazowe stosowanie nie powinno być dłuższe niż 120 minut. Przestrzegaj tego czasu, aby uniknąć ewentualnych podrażnień!

Skarpetki same w sobie nie są drogie. Cenny wahają się od 10 do 50 złotych w zależności od marki i producenta. Produkt jest przeważnie wielorazowego użytku.

Ciesz się zadbanymi stopami nadchodzącego lata!

 

Reply