Gdzie wybrać się na randkę?

Gdzie wybrać się na randkę?

Gdzie wybrać się na randkę?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie zabrać na randkę nowo poznaną osobę, bądź też brakuje Ci już pomysłów, jak spędzić czas z partnerką, dobrze trafiłeś.

Mamy dla Ciebie kilka propozycji, spośród których na pewno znajdziesz najbardziej odpowiednią dla siebie.

Na pierwszą randkę do pubu lub kawiarni

Na początku znajomości radzimy wybrać standardowe miejsca. Jeśli nie znasz za dobrze swojej wybranki, zabierz ją do pubu bądź też kawiarni. Znajdziecie się pośród ludzi, da jej to więc gwarancję, że nic złego się wydarzy, będzie czuć się pewnie, bezpiecznie. Na początek to wystarczy.

A może kino albo teatr?

Gdy poznacie się lepiej, możecie wybrać się na koncert, do kina bądź teatru. Ta ostatnia opcja wcale nie oznacza, że od razu zapunktujesz. Co prawda teatr to bardziej wykwintne miejsce niż kino, ale nic na siłę. Wiadomą rzeczą jest, że raczej do teatru wielu młodych ludzi nie chodzi regularnie, więc z tą propozycją musisz uważać, żeby nie wyszło po prostu sztucznie… albo żeby Twoja wybranka po prostu się nie wynudziła.

Randka na wesoło…

Kolejną dobrą propozycją na randkę może być wesołe miasteczko. Jeśli czujecie się ze sobą na tyle swobodnie, że możecie razem poszaleć, to czemu nie? Każdy z nas ma w sobie coś z dziecka. To idealne miejsce do miłego spędzenia czasu i świetnej zabawy. Nie lubicie szaleć? To może spacer? Dziewczyny lubią romantyczne przechadzki. Wybierz ciekawe, spokojne miejsce. Będziecie mogli porozmawiać.

… albo w galerii handlowej

Galeria handlowa nie jest opcją na pierwszą randkę ani nie zrobi dużego wrażenia na kobiecie. Nie jest to romantyczne miejsce, ale wybierając się na wspólne zakupy, możecie poznać swoje gusta. Jeśli znudzi się wam kupowanie, w galerii są kawiarnie, więc i to jest jakąś alternatywą. A może pójdziecie na basen? Nie namawiaj jednak do tego nowo poznanej dziewczyny, bo może nie czuć się jeszcze w Twoim towarzystwie na tyle swobodnie.

Romantyczna kolacja u Ciebie w domu

Możesz zdecydować się także na to, by zaprosić dziewczynę do siebie. Jeśli potrafisz gotować i czujesz się w tym pewnie, przygotuj romantyczną kolację. Powiedzenie „przez żołądek do serca” nie musi odnosić się tylko do facetów. Na pewno przygotowana samodzielnie i pięknie podana kolacja zrobi wrażenie na każdej kobiecie.

Jak zachować się na randce?

Przede wszystkim staraj się słuchać uważnie swojej partnerki, gdy opowiada o swoich zainteresowaniach. Podczas planowania randki będziesz mógł wykorzystać tę wiedzę. Możesz kupić bilety na koncert jej ulubionego zespołu. Na pewno ucieszy się, że zapamiętałeś, jakiej muzyki słucha. A może lubi sport? Więc wybierzcie się na rower, rolki, lodowisko w zależności od tego jaka aktywność preferuje. Są dziewczyny, które chętnie oddają się także kibicowaniu, więc możesz zabrać ją na mecz ulubionej drużyny.

Jak widzisz opcji jest bardzo wiele. To od Ciebie zależy, co wybierzesz. Musisz jednak pamiętać, że nawet najlepszy pomysł na randkę nie gwarantuje sukcesu. Dziewczyna musi czuć się dobrze w Twoim towarzystwie, dlatego staraj się nie zamęczać jej odpowiadaniem o motoryzacji, czy o wynikach ostatnich meczów. Postaraj się znaleźć wspólny interesujący was temat i pytaj ją jak najwięcej, bo kto pyta – nie błądzi. Wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że Twój pomysł na randkę okaże się jak najbardziej trafiony.

Reply