Jak dodać blasku poszarzałej cerze?

Nie wiesz jak poradzić sobie z szarą i pozbawioną blasku skórą? Nic prostszego! Wystarczy, że kilka razy w tygodniu poświęcisz 30 minut na jej pielęgnacje, a Twoja skóra znów zacznie wyglądać świeżo i zdrowo.

  1. Jeśli Twoja cera jest matowa i pozbawiona blasku postaw na peeling. Najprostszy peeling możesz wykonać w domu. Wymieszaj 2 łyżki cukru z łyżeczką oliwy z oliwek i delikatnie wmasuj w twarz. Kolistymi ruchami wcieraj specyfik i poczuj jak drobinki cukru, delikatnie złuszczają martwy naskórek. Opłucz twarz letnia wodą i delikatnie osusz ręcznikiem. Po takim zabiegu nałóż na twarz krem nawilżający i ciesz się pięknie wyglądającą cerą.

  2. Aby nadać świeżości skórze Twojego ciała zastosuj peeling z soli do kąpieli. Połącz ze sobą ½ szklanki soli do kąpieli i ½ szklanki oliwki dla dzieci. Konsystencja mieszanki powinna przypominać gęstą pastę. Podczas kąpieli, kolistymi ruchami wcieraj specyfik w skórę całego ciała. Ziarenka soli złuszczą martwy naskórek, a oliwka natłuści i odżywi Twoją skórę. Dokładnie opłucz ciało letnim prysznicem, a po wysuszeniu ręcznikiem wklep w skórę głęboko nawilżający balsam do skóry wrażliwej.

Powtarzanie zabiegu peelingującego sprawi, ze Twoja skóra nabierze pięknego blasku i świeżości.

Reply