Tangle teezer – rewolucja dla naszych włosów

tangle

Tangle teezer – rewolucja dla naszych włosów

Szczotka tangle teezer weszła na rynek kilka lat temu i dokonała rewolucji w życiu wielu dziewczyn na całym świecie. Tangle teezer zaprojektował Shaun P. Wystąpił on ze swoim pomysłem w amerykańskiej wersji programu “Kapitalny pomysł”. Jurorzy jednak nie przewidzieli fenomenu szczotki, podziękowali i odesłali pana Shaun’a z kwitkiem. On na szczęście nie poddał się, bardzo wierzył w swój produkt i chciał odnieść sukces. No i udało się!

Dzięki temu każda z nas może cieszyć się z posiadania fenomenalnej szczotki tangle teezer.

Zalety szczotki tangle teezer

Produkt występuje w trzech wersjach: klasycznej, kompaktowej(do torebki) i dla dzieci.

Co było kluczem do tak wielkiego sukcesu tej szczotki? Chodzi przede wszystkim o ułożenie ząbków (naprzemienne ułożone rzędy krótkich i długich), a także to, ze tangle teezer nie niszczy naszych włosów. Shaun P chciał stworzyć produkt, który umożliwi rozczesanie nawet najbardziej poplątanych włosów. I własnie to osób z takimi włosami stworzony jest tangle teezer. Nawet największy kołtun nie oprze się tangle teezerowi!

Największym plusem szczotki jest fakt, że ona naprawdę działa. Rozczesze każde włosy  nawet te kręcone i niemożliwe, naszym zdaniem, do rozplątania. Jest idealną szczotką dla dzieci, kompletnie nie ciągnie włosów, dlatego poranne czesanie naszych pociech może już należeć do przyjemności, a codziennie płacze i krzyki odchodzą w niepamięć. Szczotka eliminuje kołtuny i guzy, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane używaniem klasycznego grzebienia.

Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów – cienkich i grubych. Zalecana jest dla pozbawionych blasku, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla wspomnianych wyżej dzieci, które nie lubią uczucia `ciągnięcia` podczas rozczesywania. Jeśli jesteśmy posiadaczkami porowatych włosów, produkt Shauna P okaże się dla nas idealny, ponieważ świetnie zamyka otwarte łuski włosów, pozostawiając je lśniącymi i pięknymi.

Dzięki stworzeniu wersji kompaktowej z pokrywką chroniącą ząbki przed wygięciem tangle teezer możemy włożyć do torebki i zabrać ze sobą do szkoły, pracy i wszędzie cieszyć się pięknymi włosami!

Kolejnym zastosowaniem tangle teezera jest masaż głowy. Dzięki ząbkom o różnej długości szczotka nie drapie skory głowy, ale ją masuje. Taki zabieg stymuluje nasze włosy do wzrostu, a która z nas nie chce mieć długich i zdrowych pukli włosów?

Wady? Brak!

Dla miłośniczek pięknych wzorów, kolorów również coś się znajdzie. Tangle teezer występuje w wielu wersjach kolorystycznych, w wielu fakturach i z przeróżnymi wzorkami. Wersja dla dziewczynek posiada “pudełeczko” na gumki, spinki w postaci słodkiego kwiatuszka. Mimo dość wysokiej ceny (około 50 zł) warto zakupić tanglee tezzer. Nie jest to bowiem kolejny chwyt marketingowy, ale naprawdę wspaniały produkt!

Poniżej recenzja video szczotki. Zapraszamy do obejrzenia!

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=C3nicO3hhd0[/tube]

Reply